Kontakt

29.08.2016

ul. Pańska 85 00-834 Warszawa tel. 22 556 54 70, fax. 22 556 54 69 e-mail: studiomunka@sfp.org.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00


Dyrektor Artystyczny

Jerzy Kapuściński

tel.: (48) 22 556 54 70

e-mail: j.kapuscinski@sfp.org.pl


Dyrektor ds. Produkcji

Ewa Jastrzębska

Tel.: (48) 22 556 54 70

e-mail: e.jastrzebska@sfp.org.pl 


Kierownik Finansowy

Agnieszka Surma-Bednarek

Tel.: (+ 48) 22 556 54 76

e-mail: a.surma@sfp.org.pl 


Asystentka Biura

Jagoda Dutkiewicz
tel. (48) 22 556 54 70
e-mail: j.dutkiewicz@sfp.org.pl


Asystent Kierownika Finansowego

Robert Strojek

Tel.: (+ 48) 22 556 54 71

e-mail: r.strojek@sfp.org.pl


PROGRAMY DLA MŁODYCH TWÓRCÓW


Kierowniczka Programów dla Młodych Twórców
Katarzyna Malinowska
Tel.: (48) 22 556 54 75
Kom.: (+ 48) 604 792 895
e-mail: k.malinowska@sfp.org.pl 


Koordynatorka Produkcji Krótkich Metraży

Karolina Panasiuk

Tel.: (48) 22 556 54 74

e-mail: k.panasiuk@sfp.org.pl


Kierownik Produkcji

Sylwia Rajdaszka

e-mail: s.rajdaszka@sfp.org.pl / rajdaszka@gmail.com


DZIAŁ PROMOCJI

Promocja, Dystrybucja i Festiwale

Michał Hudzikowski

e-mail: m.hudzikowski@sfp.org.pl

tel.: + 48 22 556 54 83


Współpraca z mediami, Public Relations

Natalia Żuchowska

e-mail: n.zuchowska@sfp.org.pl

Kom: (+ 48) 784 470 509


Promocja Międzynarodowa (urlop macierzyński)

Michalina Fabijańska

e-mail: m.fabijanska@sfp.org.pl 




 
Scroll