Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /_core/_include/_article/content_projector.php on line 104
Kontakt

Kontakt

ul. Pańska 85 00-834 Warszawa tel. 22 556 54 70, fax. 22 556 54 69 e-mail: studiomunka@sfp.org.pl
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Dyrektor Artystyczny
Jerzy Kapuściński
tel.: (48) 22 556 54 70
e-mail: j.kapuscinski@sfp.org.pl

Dyrektor ds. Produkcji
Ewa Jastrzębska
Tel.: (48) 22 556 54 70
e-mail: e.jastrzebska@sfp.org.pl 

Asystentka Studia
Karolina Panasiuk
tel. (48) 22 556 54 70
e-mail: k.panasiuk@sfp.org.pl

Katarzyna Nowicka
tel. (48) 22 556 54 70
e-mail: k.nowicka@sfp.org.pl

Kierownik Finansowy
Agnieszka Surma-Bednarek
Tel.: (+ 48) 22 556 54 76
e-mail: a.surma@sfp.org.pl 

Asystent Kierownika Finansowego
Robert Strojek
Tel.: (+ 48) 22 556 54 71
e-mail: r.strojek@sfp.org.pl


PROGRAMY DLA MŁODYCH TWÓRCÓW
Kierownik Programów dla Młodych Twórców
Liwia Mądzik
Tel.: (48) 22 556 54 75
Kom.: (+ 48) 669 477 877
e-mail: l.madzik@sfp.org.pl 

Koordynator ds Produkcji
Agnieszka Ptaszyńska
Tel.: (48) 22 556 54 74
e-mail: a.ptaszynska@sfp.org.pl

Kierownik Produkcji
Sylwia Rajdaszka
e-mail: s.rajdaszka@sfp.org.pl / rajdaszka@gmail.com

DZIAŁ PROMOCJI
Promocja i Dystrybucja
Anna Kot
Tel.: (+ 48) 22 556 54 88
Kom. (+ 48) 721 622 755
e-mail: a.kot@sfp.org.pl

Zgłoszenia festiwalowe
Michał Hudzikowski
e-mail: m.hudzikowski@sfp.org.pl
tel.: + 48 22 512 41 81

Promocja Międzynarodowa (urlop macierzyński)
Michalina Fabijańska
e-mail: m.fabijanska@sfp.org.pl 



 
Scroll